ריקודי בטן למתחילים

עומדים ומתנדנדים כדי לחסום את הרעש החיצוני ולעורר את עצמכם מהיומיומי, תנוחו מצד לצד כדי להיפטר מהישן ולאמץ את העתיד לבוא.

ריקודי בטן נחשבים לביטוי המדויק ביותר של רגשות וסגנונות אנושיים.

יש סרטונים שמלמדים אותך שורה של שלבים לעשות. אחד מהמיינסטרים נקרא The Belly Dance Flex Cards של ליילה מוניק,

קל להרים כמה מהלכים בעצמך רק על ידי צפייה באנשי מקצוע שמבצעים אותם. לא ייקח לך הרבה זמן עד שתתרגל לשגרה תוך זמן קצר בכלל ותהיה מוכן לכמה מהלכים מאולתרים בעצמך.

יש קליפים שמלמדים אותך מהלכים לפסקול שלהם. הסרטונים האלה יכולים לעזור לאנשים לדעת מה בדיוק הם אמורים לעשות כשהם מתהפכים ומסתובבים על הרצפה ומנסים את שייקרי הבמבוק הראשונים שלהם.

YouTube שופע הדרכות לריקודי בטן – זכרו שחדרי כושר מספקים גם מראות המאפשרות למדריכים ולעמיתים מתעניינים כאחד לחקור את הטווח המלא או המצומצם של פעולת הירכיים כפי שניתן לראות בצורה דו-ממדית באינטרנט בכל ערב בשעה 18:00, שעון סטנדרטי באוקיינוס השקט, עם אישור נדרש דרך דוא”ל או הודעת טקסט שהועסקו על ידי חברות רבות לפני התחלת גלישה באינטרנט בדפדפן האינטרנט שהופק על ידי החברה

ריקודי בטן הוא סוג של ריקוד פרשני שמקורו בתרבויות המזרח.

עם הדרכה בסיסית זו וקצת תרגול, תוכלו ללמוד תנועות ריקודי בטן המושלמות למתחילים.

1 הצעד הראשון שאתה צריך לרדת לפני שאתה עושה משהו אחר הוא לשבת על הרצפה בסגנון הודי ולעשות חמש ברכות שמש לפני מתיחה או ריקוד.

2 לאחר מכן, אתה שם לב שסרטוני הדרכה רבים לא באמת מתחילים בשום סוג של חימום, או שהם פשוט יבקשו סקוואט, או יתחילו עם פריחה.

3 הקפד גם לצפות בסרטונים עם יישור, יציבה, תזמון ומוזיקליות טובים. זה יבטיח לא רק הרפיה, אלא גם זיכרון שרירים שיועיל כמתחילים בכוריאוגרפיה של בטן.

ריקודי בטן הם לא רק סוג של ריקוד ורגעי יופי, הוא גם משקף במדויק דפוסי תנועה אשר נראים גם בבריאות ובגמישות של פעילות האגן. הובאו לאירופה על ידי אמנים גברים מאז התקופה הוויקטוריאנית, ריקודי בטן גדלו במהרה לכלול נשים מכל תחומי החיים. מאמינים שנולדו מצוענים פרסיים עתיקים וסגנונות ריקודי פולקלור קוזאקים רוסיים, המפגינים דמות של כוח לגברים וחושניות לנשים.

לכידת הביטויים האלה על הבמה היא צורת אמנות המופעלת לרוב על ידי רקדניות בטן מקצועיות או מתחילים כאחד, שאולי ירצו לנסות את כוחם גם בזה! בשני המקרים תידרש הסתגלות, ביטחון עצמי וכוח. בין אם מדובר על חיזוק ההערכה העצמית שלך או אימוץ המיניות שלך, רקדנית בטן טובה מרתקת את הקהל בשנינותו כמו באצבעותיו.

המאמר דן כיצד להפוך לרקדנית בטן מתחילה.

המאמר תיאר את הצבעים השונים של תלבושות ריקודי בטן ופריטים יפים שניתן למצוא בתלבושות אלה, החל משרשראות טופז ועד אבזמי זהב וביקיני הפעמון האהובים על המחבר!

Shopping Cart